top of page
Kniha Ja a panko hnev - pribeh o tom ako zvladnut hnev

Kniha Ja a  pánko Hnev

pozoruhodná kniha o tom, ako ovládnuť svoj hnev.

Mate doma priveľa hnevu? Inšpirujte sa príbehom, ktorý si obľúbilo mnoho rodín!

Kniha rozpráva príbeh líštičky Umu, ktorá dokáže cítiť, ľúbiť, radovať sa aj smútiť, smiať sa, ba i plakať. A často sa aj hnevá. 

Knižka má za cieľ pomôcť deťom a ich rodičom spoznať, pochopiť a ovládnuť hnev.

*pre deti od 3 rokov a pre dospelých

15,00 EUR

3_PankoHnev_GIF_LowRes_anim.gif
web_bg_edited.jpg

Hnev u deti.

Hnev patrí jednoznačne k tým menej príjemným prejavom zo širokej škály pocitov. Ak ho nezvládneme, dokáže veľmi ľahko obalamutiť zdravý rozum a „tváriť sa“ pritom oprávnene. Keďže emocionálny svet dieťaťa sa každou prežitou situáciou vyvíja, aj detský hnev môže byť vyjadrený naozaj naplno a vášnivo, a jeho sila môže ešte rásť priamo úmerne s vlastným vnútorným zmätkom či nepochopením zo strany okolia.
Preto je veľmi užitočné si uvedomiť, že iba my rodičia môžeme ukázať deťom, ako zámerne pracovať s emóciami a ako ich zvládnuť tak, aby ostali v prirodzenej miere a nevymkli sa im spod kontroly. Nikde inde sa to nenaučia. Keďže tam vonku sú vystavované väčšinou situáciám, pri ktorých sa od nich vyžaduje, aby sa ovládali a prispôsobovali určitej spoločenskej norme, je nesmierne dôležité, aby doma, v kruhu svojich blízkych, mohli slobodne a naplno vyjadrovať svoje pocity a takto sa s nimi učili pracovať.

Objavte výhodné kolekcie 

    bottom of page