top of page
_K4A4838(1).jpg

Meditácie
pre deti

Priznám sa, že táto tvorba má špeciálne miesto v mojom srdci a aj v srdciach mojich detí, pretože má zázračnú silu, pôsobiacu tu a teraz. Uspávanie sa pri nej premení na príjemný a liečivý zážitok. Vďaka meditácii (uspávanke) sa dieťa odpúta od neustáleho premýšľania, túžob a pocitov, a tým dosiahne stav úplnej harmónie, ktorá mu zabezpečí plnohodnotný oddych a regeneráciu. Zoznam celej tvorby s popisom a odporúčaním podľa veku nájdete dole a na YouTube, Spotify a Apple Music pod menom Iryna Zelyk.

Uspávanka (meditácia) o dráčikovi Bo zavedie dieťa prostredníctvom meditatívneho príbehu do jeho vnútra, pomôže mu spoznať vlastné pocity a zároveň získať odstup od myšlienok, túžob či pocitov. Dosiahne tak stav absolútneho pokoja, ktorý mu zabezpečí zdravý spánok a spokojné srdiečko. Meditácia môže byť nápomocná pre deti od dvoch rokov a pre dospelých.

Zaujímavý príbeh tejto meditácie zavedie dieťa do čarovnej krajiny motýľov. Pomôže mu uvoľniť sa, získať odstup od myšlienok, túžob a pocitov. Zároveň ho inšpiruje spoznať svoju vlastnú HODNOTU. Meditácia môže byť nápomocná pre deti od štyroch rokov a pre dospelých.

Vďaka dobrodružnému príbehu, ktorý je sprevádzaný čarovnou meditatívnou hudbou, sa dieťa ocitne na neobyčajnom mieste, na ktorom ešte nikdy predtým nebolo. Uvoľní sa, dostane sa do prítomnosti a zároveň sa inšpiruje, ako spoznať svoju vlastnú ODVAHU. Meditácia môže byť nápomocná pre deti od siedmych rokov a pre dospelých.

Pomocou tejto meditácie sa dieťa naučí, ako rozpustiť napätie spôsobené nepríjemným/neznámym pocitom. Dýchacia technika, láskavý spôsob identifikácie a pomenovania pocitu a liečivá hudba ukážu dieťaťu cestu, ako zdravo pracovať s emóciami, ktoré sú náročné na spracovanie. Meditácia môže byť nápomocná pre deti od ôsmych rokov a pre dospelých.

už čoskoro

Meditácia určená na precítenie a pestovaní pocitu vďačnosti. Meditácia môže byť nápomocná pre deti od ôsmych rokov a pre dospelých.

už čoskoro

Objavte výhodné kolekcie kníh

bottom of page