top of page
Kniha Pre mna si Zazrak - Iryna Zelyk

Pre mna si Zazrak!

kniha spomienok rodiča

Prerozprávajte deťom spomienky a sprítomnite lásku.

Toto je kniha (jedna polovica knižky pre mamu a druhá pre otca) nezabudnuteľných spomienok otca a mamy.

Obom rodičom otvára priestor na prerozprávanie spomienok raného detstva dieťaťa, na ktoré rodič spomína s veľkou radosťou.

Opätovné prežitie týchto krásnych chvíľ spolu s dieťaťom je úžasným nástrojom na sprítomnenie lásky a upevnenie vzťahov.

Aj keď tato aktivita vyžaduje čas, verte, že výsledok za to stoji. Pustite sa do toho a uvidíte svetielko lásky v detských očiach.

 

*pre deti od 4 rokov a pre dospelých

13,50 EUR

Aký význam mam kniha spomienok?

Milá maminka, ocino, táto neobyčajná kniha je knihou tvojich spomienok, do ktorej si môžeš zaznamenať tú nezabudnuteľnú etapu svojho príbehu, súčasťou ktorej bol zázrak. Zázrak, ktorý navždy otvoril tvoje srdce plné lásky. Prostredníctvom tejto knižky môžeš znovu prežívať všetky krásne chvíle, prerozprávať ich svojmu zázraku a tak sprítomniť lásku   ̶   tú nenahraditeľnú hodnotu pre dieťa.

O pozitívnom vplyve šťastných spomienok by sa dalo písať veľa, a nie iba z pohľadu skúsenosti človeka, ale aj z hľadiska vedy. Prvoradým cieľom tejto knihy však je na základe spomienok z raného detstva dieťaťa prežiť znovu všetky tie krásne pocity spolu s ním.

 

Deti milujú príbehy a zaujímajú ich aj tie, ktoré sa týkajú rodičov. A najviac vedia oceniť, keď počúvajú príbeh, ktorého sú súčasťou, aj keď si ho nepamätajú alebo si naň spomínajú iba útržkovito (napríklad na obdobie do 3   ̶     4 rokov). Všetky tieto zážitky ich formujú. Tým, že ich s nimi znovu prežijete a budete sa k nim pomocou knihy vracať, budú si ich pamätať a o to silnejšie sa s nimi dokážu identifikovať.

Iryna

Kniha Pre mna si Zazrak - Iryna Zelyk

Objavte  výhodné kolekcie

Pridajte sa k spokojným rodičom, ktorým s výchovou ich detí pomáhajú aj tieto knižky.

  Ku každému nákupu maľovanká pocitov

  zadarmo.

  omalovavanky Sk obálka_m(1).png

  Pre deti od

  4  rokov a  rodičov.

  Vyrobené na Slovensku.

  Vytlačené na recyklovanom papieri.

  Irynu Zelyk ste mohli vidieť a počuť aj v týchto médiách

  funradio.PNG
  HN.PNG
  rozhlas.PNG
  telernao.PNG
  madam eva.PNG
  topfashion.PNG
  Harpers.PNG
  feminity.PNG
  Postoj.PNG
  buy
  bottom of page