vianocny%20podklad%20copy_edited.jpg
IMG_1684.JPG

Prerozprávajte deťom spomienky a sprítomnite lásku.

Toto je kniha dvojkniha (jedna polovica knižky pre mamu a druhá pre otca) nezabudnuteľných spomienok otca a mamy. Obom rodičom
otvára priestor na prerozpráv
anie spomienok raného detstva dieťaťa, na ktoré rodič spomína s veľkou radosťou. Opätovné prežitie týchto krásnych chvíľ spolu s dieťaťom je úžasným nástrojom na sprítomnenie lásky a upevnenie vzťahov.

 

Cena

13,50 EUR

Knihy sú na sklade. Odosielame ihneď.

„Ja som líštička Umu a mám obavu, či sa zapáčim ostatným.“

„Som Félix a bojím sa príšery.“

vianocny%20podklad%20copy_edited.jpg

Milá maminka, ocino, táto neobyčajná kniha je knihou tvojich spomienok, do ktorej si môžeš zaznamenať tú nezabudnuteľnú etapu svojho príbehu, súčasťou ktorej bol zázrak. Zázrak, ktorý navždy otvoril tvoje srdce plné lásky. Prostredníctvom tejto knižky môžeš znovu prežívať všetky krásne chvíle, prerozprávať ich svojmu zázraku a taksprítomniť lásku   ̶   tú nenahraditeľnú hodnotu pre dieťa.

O pozitívnom vplyve šťastných spomienok by sa dalo písať veľa, a nie iba z pohľadu skúsenosti človeka, ale aj z hľadiska vedy. Prvoradým cieľom tejto knihy však je na základe spomienok z raného detstva dieťaťa prežiť znovu všetky tie krásne pocity spolu s ním. Deti milujú príbehy a zaujímajú ich aj tie, ktoré sa týkajú rodičov. A najviac vedia oceniť, keď počúvajú príbeh, ktorého sú súčasťou, aj keď si ho nepamätajú alebo si naň spomínajú iba útržkovito (napríklad na obdobie do 3   ̶      4 rokov). Všetky tieto zážitky ich formujú. Tým, že ich s nimi znovu prežijete a budete sa k nim pomocou knihy vracať, budú si ich pamätať a o to silnejšie sa s nimi dokážu identifikovať.

Iryna

Ku každému nákupu maľovanká pocitov

zadarmo.

omalovavanky Sk obálka_m(1).png

Pre deti od

4  rokov a  rodičov.

Vyrobené na Slovensku.

Vytlačené na recyklovanom papieri.

Objavte  výhodné kolekcie

Pridajte sa k spokojným rodičom, ktorým s výchovou ich detí pomáhajú aj tieto knižky.