top of page
vlk.png
Doručenie
kuriérom
zadarmo
vcela.png

Májové knižné DUO

Rozmýšľate nad kúpou mojich prvých dvoch kníh alebo by ste ich chceli darovať rodine či blízkym? Teraz je ten najvýhodnejší čas!

Objednajte si obidve knihy „Príbeh o dvoch jašteričkách" a „Kto je rýchlejší" za zvýhodnenú cenu a doručenie kuriérom budete mať k nim zadarmo.

Akcia platí do 31. mája 2020.

30 €     27 €

jasterice.png
jasterice.png

Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku

Hravá knižka deťom rozpráva príbeh o dvoch jašteričkách, ktorý pocítite až v duši. Inšpiruje deti pozrieť sa do svojho srdiečka, pomenovať vlastné pocity, pochopiť ich a prijať. A tak spoznať samých seba. Brat a sestra, Loli a Lili, si myslia, že slniečka, ktoré veľmi milujú, majú málo. Premýšľajú nad tým, či sa slniečko vráti, keď sa na chvíľu stratí za mrakmi, a na koho vlastne svieti viac. 

vlk.png

Kto je rýchlejší?

Táto neobyčajná knižka rozpráva krásny silný príbeh, ktorý inšpiruje čitateľa zamyslieť sa nad pravými, neodolnými životnými hodnotami a akú váhu má ľudská jedinečnosť a viera v seba.Napínavé pasáže poukazujú na to, prečo malé dieťa často o sebe pochybuje a čo sa môže stať, keď si dieťa začne vytvárať svoju vlastnú hodnotu podľa toho, ako sa správa okolie. Zaujímavý príbeh dieťa inšpiruje, ako nestratiť svoju autentickosť.

No product

bottom of page